Отримати своє замовлення можна двома способами:

На склад Нової пошти

Оформити доставку службою "Нова пошта". Це найбільш зручний та швидкий спосіб доставки по Україні. Ця служба має найбільшу кількість відділень по країні практично в кожному місті, містечку, селищі. Окрім відділень є ще й поштомати. Окрім того можна замовити доставку за адресою. Доставка за адресою коштуватиме дещо дорожче. При цьому необхідно пам'ятати, що у разі оплати післяплатою, Нова пошта візьме оплату за послугу пересилки грошей нам.

 

        Укрпоштою

        Це повільніший спосіб доставки, але має свої переваги, адже її відділення є майже у всіх населених пунктах України. Крім того, при меншій платі за          доставку, є можливість отримати речі з післяплатою.

 

Сплатити свое замовлення можна наступними способами:

1. Накладений платіж.

Оплатити замовлення накладеним платежем при отриманні товару на Новій Пошті чи Укрпошті. При такому способі оплати ви будет мати можливість провести огляд товару перед сплатою. Але слід пам'ятати, що і Нова Пошта і Укрпошта візьмуть з вас додаткову сплату за пересилання грошей. 

2. Оплата по банківських реквізитах ФОП.

Оплата на розрахуноковий рахунок ФОП по реквізитах IBAN. 

Найменування отримувача
ФОП Бублей Дмитро Миколайович
Код одержувача
2735811536
 Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN 
UA813515330000026009052333057
Назва банку
АТ КБ «ПриватБанк»

3. Онлайн-оплата банківською карткою. 

Оплата через систему онлайн-оплат Liqpay. Посилання на сторінку для сплати буде надіслано вам після узгодження всіх деталей замовлення.